Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 977 000 zł
Umowa zawarta
7 marca 2023
Okres realizacji
do 15 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena92%Okres gwarancji8%Cena – zastosowany będzie następujący wzór: C=Cmin/Cbad x 92 Gdzie: C ilość punktów przyzn
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Białoborskie Centrum Segregacji Odpadów Komunalnych Inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

Zamawiający Gmina Biały Bór (Biały Bór, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Białoborskie Centrum Segregacji Odpadów Komunalnych Inwestycja dofinansowana z Rządowego…”, wybierając ofertę wykonawcy PBUH TERBUD Marian Droździel. Wartość umowy: 2 977 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
2 977 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PBUH TERBUD Marian Droździel (Biała), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 977 000,00 zł (umowę zawarto 7 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail