ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa i rozbudowa stadionu miejskiego przy ul. Sportowej w Bartoszycach

Zamawiający Gmina Miejska Bartoszyce (Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Przebudowa i rozbudowa stadionu miejskiego przy ul. Sportowej w Bartoszycach”. Termin składania ofert minął 22 marca 2023, 10:00. Wadium: 150 000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Wadium
150 000 zł
Termin składania ofert
22 marca 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa i rozbudowa stadionu miejskiego przy ul. Sportowej w Bartoszycach.

  • 3

    RyzykoWadium: 150 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510743485

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Boh. Monte Cassino 1

1.5.2.)Miejscowość

Bartoszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

11-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

897629804

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.bartoszyce.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa i rozbudowa stadionu miejskiego przy ul. Sportowej w Bartoszycach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d1842d9-b9c1-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00124575

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-03-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00050058/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa i rozbudowa stadionu miejskiego przy ulicy Sportowej w Bartoszycach

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d1842d9-b9c1-11ed-9236-36fed59ea7dd

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe informacje na temat wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej zawarte zostały w Rozdziale 13 SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegóły dotyczące RODO zawarte zostały w Rozdziale 2 SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZPP.271.2.2023

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa stadionu miejskiego przy ul. Sportowej w Bartoszycach. 2. Zamówienie obejmuje

1) sporządzenie projektu budowlanego i uzyskanie dla niego wynikających z przepisów: opinii, zgód, uzgodnień i pozwoleń; 2) sporządzenie projektów wykonawczych i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót dla wszystkich występujących branż; 3) wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższych projektów i specyfikacji technicznych. 3. Realizacja projektu odbywać się będzie w formule „zaprojektuj i zbuduj” i obejmuje m.in.: 1) budowę nowego budynku zaplecza stadionu w miejscu po wyburzonym istniejącym budynku wraz instalacjami i przebudową przyłączy zewnętrznych. W budynku zlokalizowane będą między innymi szatnie, łazienki, toalety, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie dla sędziów i organizatorów zawodów, pomieszczenia do fizykoterapii i odnowy biologicznej, pomieszczenia do odpoczynku zawodników między konkurencjami, gabinety lekarskie, gabinet do kontroli antydopingowej; 2) budowę systemu monitoringu terenu i obiektu; 3) budowę nagłośnienia terenu; 4) przebudowę bieżni wokół głównej płyty stadionu wraz z pozostałymi elementami areny lekkoatletycznej. Wykonana zostanie nowa podbudowa oraz nawierzchnia bieżni okrężnej oraz prostej. Obiekt wyposażony zostanie w urządzenia lekkoatletyczne gwarantujące zapewnienie bezpieczeństwa dla zawodników, sędziów i publiczności. Zapewniony zostanie sprzęt dla zawodników i sędziów jak również zabezpieczone zostanie zaplecze do rozgrzewki. 5) przebudowę trybun; 6) rozbudowę i przebudowę oświetlenia terenu; 7) rozbudowę i przebudowę sieci kanalizacji deszczowej; 8) budowę parkingów; 9) przebudowę ciągów komunikacyjnych pieszych; 10) budowę ogrodzenia.

4.2.6.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111250-5 - Badanie gruntu

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45232452-5 - Roboty odwadniające

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45262210-6 - Fundamentowanie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 Ustawy p.z.p, stanowiących nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu podobnych robót i zgodnych z jego przedmiotem. Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Wykonawca będzie musiał wykazać spełnianie warunków udziału w postępowaniu analogicznych, jak w zamówieniu podstawowym, z ewentualną modyfikacją wynikającą z zakresu zamówienia powtórzonego. Udzielenie zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy p.z.p może zostać poprzedzone negocjacjami. Całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

sytuacja ekonomiczna lub finansowa: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia minimum na sumę gwarancyjną nie niższą niż 5 mln zł (słownie: pięć milionów złotych),
zdolności techniczne lub zawodowe
a) w okresie ostatnich 7 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie co najmniej 1 robotę budowlaną w zakresie przebudowy lub budowy obiektów użyteczności publicznej, o wartości min. 5 mln zł brutto,
b) kieruje do realizacji zamówienia osobę, która pełnić będzie funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika budowy;
c) skieruje do realizacji zamówienia osobę, która pełnić będzie funkcję kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej, co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót budowlanych;
d) skieruje do realizacji zamówienia osobę, która pełnić będzie funkcję kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, , wodociągowych i kanalizacyjnych, co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót budowlanych;
e) skieruje do realizacji zamówienia osobę, która pełnić będzie funkcję kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót budowlanych;
f) skieruje do realizacji zamówienia osobę, która pełnić będzie funkcję kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót budowlanych;

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2021 r. poz. 275), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 4 do SWZ;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 7 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, 1 roboty budowlanej w zakresie przebudowy lub budowy obiektów użyteczności publicznej, wraz z podaniem ich rodzaju, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy roboty zostały wykonane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończone, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ
Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia przez Wykonawcę, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie dysponowania tymi osobami –zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ.
Dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę min. 5 mln zł

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Wykonawca przystępujący do przetargu jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 150 000,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy zł 00/100). Szczegóły dot. wadium zostały zawarte w Rozdziale 16 SWZ.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zostały szczegółowo określone w Rozdziale 23 SWZ oraz
Załączniku nr 6 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2023-03-22 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

za pośrednictwem strony internetowej https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2023-03-22 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Zamawiający informuje, że inwestycja dofinansowana będzie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych (edycja nr 2). Wykonawca zobowiązany będzie do zrealizowania zamówienia na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ, uwzględniającym wymagania Uchwały nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021 r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych (RM-06111-84-21) oraz Regulaminu naboru wniosków o dofinansowanie (edycja 2) w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, dostępnych na stronie internetowej: https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-druga/. Zamawiający informuje, iż zgodnie ze Wstępną Promesą dotyczącą dofinansowania inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr wniosku Edycja2/2021/1910/PolskiLad dofinansowanie inwestycji opiewa do kwoty 15.200.000,00 zł. Po wyborze najkorzystniejszej oferty, Zamawiający przekaże wybranemu Wykonawcy informację o wysokości wkładu własnego oraz kwotę ostatecznego dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w celu sporządzenia przez Wykonawcę harmonogramu rzeczowo - finansowego, w zakresie podziału etapów płatności.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 22.03.2023, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Miejska Bartoszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bartoszyce.
Tak. Wadium określono na 150 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.