Remont budynku nr 23 i 75 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Zamawiający 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont budynku nr 23 i 75 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 września 2022
Termin ofert: 12 października 2022 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
26 października 2022
1 ofertaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 lutego 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 302067654 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Bukowska 34 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Poznań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 60-811 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL415 - Miasto Poznań |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 261 574 802 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | 14wog.zamowienia@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.14wog.wp.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d230eb74-3e3a-11ed-8832-4e4740e186ac |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00112873 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-02-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00410109/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont budynku nr 23 i 75 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w budynkach nr 23 i 75 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45454100-5 - Odnawianie 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-11-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-12-16 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Invest House Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP:7842493194 |
| 4.3.3.) | Ulica | Gdyńska 74 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Koziegłowy |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-028 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2059046,43 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00410109/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | wykonanie przedmiotu umowy w związku z robotami dodatkowymi o kwotę określoną w kosztorysie ofertowym robót dodatkowych o kwotę 89 573,98 zl. brutto |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wykonanie przedmiotu umowy w związku z robotami dodatkowymi o kwotę określoną w kosztorysie ofertowym robót dodatkowych o kwotę 89 573,98 zl. brutto |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 89573,98 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2139622,03 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.