Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
202 049 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Alkohol laboratoryjny: 1. Alkohol etylowy 99,8%, op. 350;/2. Alkohol etylowy rektyfikowany, op. 80
    Th. Geyer Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    66 789 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zestawy do diagnostyki gruźlicy kompatybilne z systemem AutoPure 20B, będącym na stanie IGiChP: 1. Zestawy do testów T-SPOT®.TB, op. 30;/2. RPMI 1640 Medium liquid, op. 25;/3. AIM V Medium liquid, op. 10;/4. Probówki Leucosep 10 ml, op. 15;
    EUROIMMUN Polska Sp. z o.o.· Wrocław
    Wartość umowy
    135 260 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Zestawy odczynnikowe do aparatu Maxwell®16 Promega będącego na stanie IGIChP: Zestaw odczynników do oczyszczania DNA z materiałów klinicznych, op. 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa alkoholu laboratoryjnego, zestawów do diagnostyki gruźlicy oraz zestawów odczynnikowych określonych w 3 pakietach.

Zamawiający Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa alkoholu laboratoryjnego, zestawów do diagnostyki gruźlicy oraz zestawów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 202 049 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Instytut Gruźlicy i Chorób PłucWarszawa, Mazowieckieopublikowano 20 lutego 2023
Łączna wartość umów
202 049 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Th. Geyer Polska Sp. z o.o. (część 1); EUROIMMUN Polska Sp. z o.o. (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 202 048,91 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288490

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Płocka 26

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-138

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 43 12 312

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mo.pacuszka@igichp.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.igichp.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://igichp.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa alkoholu laboratoryjnego, zestawów do diagnostyki gruźlicy oraz zestawów odczynnikowych określonych w 3 pakietach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-189d17bd-925f-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00101535

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-02-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00026295

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AP.26.6.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 1: Alkohol laboratoryjny: 1. Alkohol etylowy 99,8%, op. 350;/2. Alkohol etylowy rektyfikowany, op. 80.

4.5.3.)Główny kod CPV

24322510-5 - Alkohol etylowy

4.5.5.)Wartość części

70294,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 2: Zestawy do diagnostyki gruźlicy kompatybilne z systemem AutoPure 20B, będącym na stanie IGiChP: 1. Zestawy do testów T-SPOT®.TB, op. 30;/2. RPMI 1640 Medium liquid, op. 25;/3. AIM V Medium liquid, op. 10;/4. Probówki Leucosep 10 ml, op. 15;/5. Zestaw T-Cell Select, op 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

135259,91 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 3: Zestawy odczynnikowe do aparatu Maxwell®16 Promega będącego na stanie IGIChP: Zestaw odczynników do oczyszczania DNA z materiałów klinicznych, op. 5.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6930,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66789,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66789,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66789,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Th. Geyer Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

368429821

7.3.3)Ulica

Czeska 22A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-902

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66789,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135259,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135259,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

135259,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROIMMUN Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

932230081

7.3.3)Ulica

Widna 2A

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-543

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

135259,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w Pakiecie Nr 3 zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, ponieważ w prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 202 049 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24322510-5 (Alkohol etylowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Th. Geyer Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.