Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie bieżącego utrzymania dróg oraz remontów gminnych i wewnętrznych dróg tłuczniowych na terenie Gminy Piekoszów w 2022 roku"

Zamawiający Miasto i Gmina Piekoszów (Piekoszów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie bieżącego utrzymania dróg oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina PiekoszówPiekoszów, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 20 lutego 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Piekoszów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010599

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Częstochowska 66A

1.4.2.)Miejscowość

Piekoszów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-065

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@piekoszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piekoszow.biuletyn.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa9e3355-8fe5-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00101411

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-02-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00073852/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

"Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie bieżącego utrzymania dróg oraz remontów gminnych i wewnętrznych dróg tłuczniowych na terenie Gminy Piekoszów w 2022 roku"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. " Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie
bieżącego utrzymania dróg oraz remontów gminnych i wewnętrznych dróg tłuczniowych na terenie Gminy Piekoszów w
2022 roku". Niniejsze zamówienie podzielone jest na 2 zadania:
Zadanie 1 - "Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie bieżących remontów gminnych i wewnętrznych
dróg tłuczniowych na terenie Gminy Piekoszów w 2022 roku".
Zadanie 2 - "Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie bieżącego utrzymania dróg gminnych i
wewnętrznych dróg tłuczniowych na terenie Gminy Piekoszów w 2022 roku".
3) Zadanie nr 1 obejmuje świadczenie usługi n/w sprzętem i dotyczy remontów nawierzchni dróg tłuczniowych
wymienionych w zał. nr 1 do SWZ. Zadanie będzie realizowane w II turach:
I tura – 60 dni od daty przekazania terenu (z możliwością skrócenia do 45 dni);
II tura – 60 dni od daty decyzji Zamawiającego o realizacji usługi (z możliwością skrócenia do 45 dni).
a) W okresie realizacji zadania sprzęt objęty usługą ma być w ciągłej dyspozycji do świadczenia usługi aż do zakończenia
realizacji danej tury, zakończenia świadczenia usługi w ramach danej tury rozumiane jest jako podpisanie protokołu odbioru
robót.
Brak dostępności sprzętu do świadczenia usługi może być spowodowany jego awarią lub niedyspozycją operatora sprzętu,
potwierdzoną zwolnieniem lekarskim. W przypadku niedostępności sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia
zastępstwa w terminie 2 roboczych dni od ustania świadczenia usługi.
Opóźnienie w realizacji usługi z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego może być podyktowane wyłącznie brakiem
dostępności kruszywa na kopalni, z której będzie odbierany materiał przez Wykonawcę usługi, jednakże w okresie tym
Wykonawca musi zachować dyspozycyjność do świadczenia usługi i przystąpić do niej ponownie w ciągu 2 dni roboczych,
Ponadto okres wstrzymania robót ze strony Zamawiającego powoduje wydłużenie terminu realizacji danej tury.
b) Usługi transportowe materiałów sypkich (kruszywo drogowe, piasek, destrukt asfaltowy) wraz z kierowcą, samochodem
samowyładowczym o ładowności nie mniejszej niż 12 ton – prognozowana ilość usług: transport około 8 200 ton;
c) Usługi maszyną do robót ziemnych – równiarką drogową samojezdną o mocy nie mniejszej niż 75 km wraz z obsługą
operatorską – prognozowana ilość usług: około 400 roboczogodzin.
4) Zadanie nr 2 dotyczy realizacji pozostałych usług związanych z bieżącym utrzymaniem infrastruktury drogowej. W tym
przypadku Wykonawca jest zobowiązany do podstawienia zadysponowanych maszyn w terminie 2 dni roboczych od decyzji
Zamawiającego i świadczenia usługi do zakończenia wskazanego zakresu robót.
a) Zakres usług świadczonych w ramach zadania dotyczy usługi koparką kołową o pojemności łyżki nie mniejszej niż 0,4 m3
wraz z obsługą operatorską – prognozowana ilość usług – około 400 roboczogodzin;
b) Usługi transportowe polegające na odwozie urobku koparki wraz z kierowcą, samochodem samowyładowczym o
ładowności min. 12 ton – prognozowana ilość usług: około 400 roboczogodzin;
c) Usługi maszyną do robót ziemnych – zagęszczarką płytową o masie operacyjnej nie mniejszej niż 160 kg wraz z obsługą
operatorską – prognozowana ilość usług: około 100 roboczogodzin.

3.9.)Główny kod CPV

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43221000-8 - Równiarki drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe Daniel Majchrzyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9590605133

4.3.3.)Ulica

Usługi Transportowe Daniel Majchrzyk

4.3.4.)Miejscowość

Piekoszów

4.3.5.)Kod pocztowy

26-065

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

290649,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00100546/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W ramach realizacji przedmiotowej umowy zrealizowany został pełny zakres prognozowanej ilości usług transportowych materiałów sypkich tj. 8200 ton zachodzi, jednakże mając na uwadze konieczność osiągnięcia zamierzonego celu Zamawiającego związanego z remontami gminnych
i wewnętrznych dróg tłuczniowych konieczne jest zwiększenie ilości i zakresu usług objętych zamówieniem.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększeniu ulegną usługi w zakresie transportowych w materiałów sypkich wraz z kierowcą. W celu realizacji zaplanowanych przez Zmawiającego remontów konieczny jest transport dodatkowych 1200 ton kruszywa. Realizacja tej usługi jest niezbędna w celu wykonania remontów cząstkowych dróg gminnych i wewnętrznych o nawierzchni tłuczniowej

5.4.6.)Wartość zmiany

16974,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

307623,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60181000-0Wynajem samochodów ciężarowych wraz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Piekoszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piekoszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60181000-0 (Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.