Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
2 lutego 2023
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli

Zamawiający Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli”, wybierając ofertę wykonawcy Sun&More Sp. z o.o. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Narodowe Centrum Badań i RozwojuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 8 lutego 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 214 019 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sun&More Sp. z o.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141032404

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna 69

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-801

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ncbr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/ncbr

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ncbr

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Naukowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usługi cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-163423a3-6661-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00086952

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-02-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00059208/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.28 Zakup usługi Cateringu dla spotkań promocyjnych w Brukseli

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00444476/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

44/22/TPBN

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe, realizowane dla NCBR w budynku zlokalizowanym przy Rue Belliard 40 w
Brukseli, 1040 lub innej lokalizacji w Belgii.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące rodzaje świadczeń:
I. - zapewnienie usługi cateringowej podczas organizacji dużych spotkań, np. konferencji przez Biuro NCBR w Brukseli, do
200 osób.
II - zapewnienie usługi cateringowej podczas organizacji średnich spotkań przez Biuro NCBR w Brukseli, do 60 osób.
III - zapewnienie usługi cateringowej podczas organizacji małych spotkań przez Biuro NCBR w Brukseli, do 25 osób.
IV - zapewnienie usługi cateringowej podczas całodniowych wizyt studyjnych, lub innych całodniowych/kilkudniowych
spotkań lub wydarzeń organizowanych przez Biuro NCBR w Brukseli, do 60 osób.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

2

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

454975,20 EUR

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

454975,20 EUR

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

454975,20 EUR

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sun&More Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

321023030

7.3.3)Ulica

ul. Madalińskiego 8/215,

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-101

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

454975,20 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sun&More Sp. z o.o. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.