Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
40 403 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Termin dostawy5%Okres ważności produktu5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Wyrzysku Sp. z o.o.

Zamawiający Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o. (Wyrzysk, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Wyrzysku Sp. z o.o”, wybierając ofertę wykonawcy BIALMED Sp. z o.o. Wartość umowy: 40 403 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
40 403 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 listopada 2022

    Termin ofert: 8 grudnia 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 stycznia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BIALMED Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 40 403,01 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301457850

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 22 Stycznia 41

1.5.2.)Miejscowość

Wyrzysk

1.5.3.)Kod pocztowy

89-300

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub.wyrzysk@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpitalwyrzysk.com

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalwyrzysk.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Podmiot leczniczy utworzony przez spółkę prawa handlowego.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Wyrzysku Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4853a59-70a3-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00072502

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00043972/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 (4) Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Wyrzysku Sp. z o.o.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00467808/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/382-12/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Wyrzysku Sp. z o.o.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40403,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40403,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40403,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIALMED Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

790003564

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40403,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 539 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 073 069 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 539 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wyrzysk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 40 403 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BIALMED Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.