Usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym.
Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
12 października 2021
Termin ofert: 22 października 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 grudnia 2021
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 stycznia 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000288366 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | W.K. Roentgena 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-781 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 22/ 57 09 466 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 22/ 57 09 462 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dorota.wolosiak@pib-nio.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pib-nio.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-597e87d2-2828-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00061513 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-01-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00229028/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności | Etap I (usługa udostępnienia oraz wdrożenia narzędzia): 1.1. udostępnienie oraz wdrożenie narzędzia; 1.2. udzielenia Zamawiającemu licencji na korzystanie z narzędzia; 1.3. przeprowadzenia szkolenia użytkowników narzędzia po stronie Zamawiającego; Etap II (usługa utrzymania wdrożonego narzędzia): 1.4. świadczenie usług serwisowych dla wdrożonego narzędzia, 1.5. świadczenie usługi hostingu dla wdrożonego narzędzia w sposób ciągły, w trybie 24/7. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: 1) Etap I (usługa udostępnienia oraz wdrożenia narzędzia) – max. 15 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy; wykonanie etapu I przedmiotu zamówienia potwierdzone zostanie podpisanym bez zastrzeżeń Protokołem Odbioru Wdrożenia; 2) Etap II (usługa utrzymania wdrożonego narzędzia) – 12 miesięcy od daty podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 64212100-6 - Usługi przesyłania krótkich komunikatów tekstowych (SMS) |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-11-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 380 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MEDSCREEN Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 9512379964 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ul. Syta 114 W |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-987 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 104550,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00323201/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 104550,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.