Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
104 550 zł
Umowa zawarta
26 listopada 2021
Okres realizacji
380 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym.

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z…”, wybierając ofertę wykonawcy MEDSCREEN Sp. z o. o. Wartość umowy: 104 550 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
104 550 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEDSCREEN Sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 104 550,00 zł (umowę zawarto 26 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 380 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288366

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

W.K. Roentgena 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-781

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22/ 57 09 466

1.5.8.)Numer faksu

22/ 57 09 462

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dorota.wolosiak@pib-nio.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pib-nio.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/coi.warszawa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-597e87d2-2828-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00323201

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00229028/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP –150/21/DW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

136576,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa udostępnienia, wdrożenia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności

Etap I (usługa udostępnienia oraz wdrożenia narzędzia): 1.1. udostępnienie oraz wdrożenie narzędzia; 1.2. udzielenia Zamawiającemu licencji na korzystanie z narzędzia; 1.3. przeprowadzenia szkolenia użytkowników narzędzia po stronie Zamawiającego; Etap II (usługa utrzymania wdrożonego narzędzia): 1.4. świadczenie usług serwisowych dla wdrożonego narzędzia, 1.5. świadczenie usługi hostingu dla wdrożonego narzędzia w sposób ciągły, w trybie 24/7. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: 1) Etap I (usługa udostępnienia oraz wdrożenia narzędzia) – max. 15 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy; wykonanie etapu I przedmiotu zamówienia potwierdzone zostanie podpisanym bez zastrzeżeń Protokołem Odbioru Wdrożenia; 2) Etap II (usługa utrzymania wdrożonego narzędzia) – 12 miesięcy od daty podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

64212100-6 - Usługi przesyłania krótkich komunikatów tekstowych (SMS)

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

104550,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

104550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDSCREEN Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9512379964

7.3.3)Ulica

Ul. Syta 114 W

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-987

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

104550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

380 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-5Usługi informatyczne: konsultacyjne…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 372 677 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
416 928 zł3 102 126 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 685 199 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
416 928 zł
Mediana
1 372 677 zł
Górny kwartyl
3 102 126 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 104 550 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MEDSCREEN Sp. z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.