Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa paliw płynnych do Nadleśnictwa Żmigród w 2022 r.

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żmigród (Żmigród, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa paliw płynnych do Nadleśnictwa Żmigród w 2022 r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 332 560 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żmigród

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931024155

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 4a

1.4.2.)Miejscowość

Żmigród

1.4.3.)Kod pocztowy

55-140

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zmigrod@wroclaw.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zmigrod.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4128b2e6-5998-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00052714

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00309455/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa paliw płynnych do Nadleśnictwa Żmigród w 2022 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości 35 000 litrów poprzez tankowanie pojazdów będących w dyspozycji Zamawiającego - Nadleśnictwa Żmigród, zgodnie z PN – EN 590+A1:2017-06E z zapewnieniem bezgotówkowego rozliczenia transakcji. Szczegółowy wykaz pojazdów posiadających prawo do tankowań będzie stanowił załącznik do podpisanej z Wykonawcą umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany wykazu pojazdów poprzez zmianę załącznika do umowy.
Zakup paliw płynnych musi się odbywać na terenie gminy Żmigród. Wykonawca zapewni Zamawiającemu realizację zakupów paliwa płynnego, w co najmniej jednej stacji paliw położonej na terenie gminy Żmigród, w odległości do 5 km od siedziby Nadleśnictwa, we wszystkie dni miesiąca, drogą transakcji bezgotówkowych. Stacja paliw powinna być czynna całodobowo. W ofercie należy podać stacje paliw przewidziane do realizacji zamówienia z podaniem ich miejsca położenia (adresu).
Podczas tankowania paliw rejestrowana będzie: data, ilość, nr rejestracyjny pojazdu. Wykonawca obciąży Zamawiającego fakturą zbiorczą za dokonane w danym okresie zakupy paliw zgodnie z zapisami zawartymi w projekcie umowy. Płatność nastąpi przelewem na rachunek bankowy podany przez Wykonawcę w fakturze.
Jakość oferowanych paliw powinna spełniać wymogi zawarte w obowiązujących przepisach, w szczególności w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 roku o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 133 z późn. zm.) oraz w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015 roku, poz. 1680).
Zamawiający zobowiązuje się zrealizować minimum 50 % ilości całego zamówienia. W takim przypadku zmniejszenie lub zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy będzie obliczone w oparciu o stawki jednostkowe wymienione w ofercie, stanowiącej załącznik do umowy. Zamówienie minimalnej ilości przedmiotu dostawy nie uprawnia Wykonawcy do jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych.
Podstawą rozliczenia za przedmiot zamówienia będą faktyczne ilości zakupionego paliwa oraz cena paliwa na danej stacji paliw Wykonawcy obowiązująca w chwili zakupu z uwzględnieniem opustu Wykonawcy.

3.9.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"TAJA" Spółka Jawna Krawczyszyn Kabza

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9151000793

4.3.3.)Ulica

Parkowa 4a

4.3.4.)Miejscowość

Żmigród

4.3.5.)Kod pocztowy

55-140

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

211750 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00256395/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

221970,51 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 560 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
225 883 zł701 422 zł
Rozstęp międzykwartylowy
475 540 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
225 883 zł
Mediana
332 560 zł
Górny kwartyl
701 422 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żmigród prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żmigród.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.