Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej im. Adama Chmielowskiego w Łyszkowicach wg Kodów Wspólnego Słownika Zamówień CPV w IX grupach (częściach) asortymentowych
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej im. Adama Chmielowskiego (Koniusza, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej im. Adama…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 251 847 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=919, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
18 wpisów- Ogłoszenie
15 grudnia 2021
Termin ofert: 27 grudnia 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 lutego 2022
2 oferty5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
21 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
21 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
21 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
04 lipca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
25 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
29 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
29 listopada 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 stycznia 2023
- Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 stycznia 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Dom Pomocy Społecznej im. Adama Chmielowskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000298360 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Łyszkowice 64 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Koniusza |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-104 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 12 386 95 25 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 12 386 90 04 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | lyszsoc@interia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.dpslyszkowice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a042c59d-5cb1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00040489 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-01-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00316666/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej im. Adama Chmielowskiego w Łyszkowicach wg Kodów Wspólnego Słownika Zamówień CPV w IX grupach (częściach) asortymentowych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Drób” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15112000-6 - Drób |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-01-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FHP Wołoch Artykuły Spożywcze Jan Wołoch |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6590000670 |
| 4.3.3.) | Ulica | Krótka 5 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Miechów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 29100,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00048633/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Problem na rynku w postaci znaczącego wzrostu oferowanych cen wywołanego kończącą się epidemią COVID19 oraz |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmianie uległy ceny jednostkowe brutto poszczególnego asortymentu a co za tym idzie zmianie uległa wartość umowy. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 1276,48 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 24275,75 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.