Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

44/PA/2022 Dostawa i montaż urządzeń pomiarowych – wodomierzy oraz ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych i użytkowych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.

Zamawiający Administracja Domów Miejskich "adm" Sp. z o.o. (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „44/PA/2022 Dostawa i montaż urządzeń pomiarowych – wodomierzy oraz ciepłomierzy w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 129 030 zł
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090458507

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 1

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-011

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@adm.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.adm.com.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ded57f6-0362-11ed-8000-d680d39e541a

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00023967

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00255513/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

44/PA/2022 Dostawa i montaż urządzeń pomiarowych – wodomierzy oraz ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych i użytkowych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

obejmuje wymianę (demontaż starych oraz dostawę i montaż nowych) ciepłomierzy z modułem radiowym firmy BMETERS w łącznej liczbie 104 sztuk w lokalach mieszkalnych usytuowanych w budynkach zlokalizowanych na terenie miasta Bydgoszczy, zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o., w obrębie działania Rejonu Obsługi Mieszkańców Nr 2 i 4 (zwanego dalej ROM).
Termin realizacji zamówienia :
dla zadania nr 3 (ciepłomierze radiowe) wynosi 100 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 20.11.2022r. tj. końcowy maksymalny termin realizacji zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu

3.10.)Dodatkowy kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

38551000-2 - Liczniki energii

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

100 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Epic“ Karolina Jankowska-Okonek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7272346578

4.3.3.)Ulica

ul. Kartuska 6,

4.3.4.)Miejscowość

Bydgoszcz

4.3.5.)Kod pocztowy

85-384

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

84240,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00305848/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-11-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

przeszkody w realizacji umowy za które Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności (problem z dostępnością ciepłomierzy po stronie producenta)

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

termin wykonania umowy: 30.11.2022

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

84240,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38421000-2Urządzenia do pomiaru przepływu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 129 030 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
809 278 zł2 936 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 127 121 zł
Źródło próbki
CPV 38421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
809 278 zł
Mediana
1 129 030 zł
Górny kwartyl
2 936 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Administracja Domów Miejskich "adm" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38421000-2 (Urządzenia do pomiaru przepływu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.