ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych”. Termin składania ofert minął 31 stycznia 2023, 08:00. Wadium: 8100 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 10 stycznia 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
8100 zł
Termin składania ofert
31 stycznia 2023, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji20%Skrócenie terminu realizacji20%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, przedłużenie okresu gwarancji 20%, skrócenie terminu realizacji 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych.

  • 3

    RyzykoWadium: 8 100,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail