Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko

Zamawiający Nadleśnictwo Miastko (Pasieka, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo MiastkoPasieka, Pomorskieopublikowano 9 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO MIASTKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770528319

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

14a

1.4.2.)Miejscowość

Pasieka

1.4.3.)Kod pocztowy

77-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.7.)Numer telefonu

598573201

1.4.8.)Numer faksu

59 857 22 64

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

miastko@szczecinek.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://miastko.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a616b94e-4958-11ed-8832-4e4740e186ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00016097

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00393154/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko. Część nr 1 zamówienia – Naprawa drogi leśnej nr 135 w leśnictwie Słosinko, oddział 636,658. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: -Mechaniczne profilowanie drogi gruntowej; -Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej o grubości do 15 cm; -Odtworzenie istniejących rowów przydrożnych obustronnych/ na odkład z wykonaniem 3 szt. dołów chłonnych; -Wykonanie warstwy odsączającej o grubości po zagęszczeniu 5 cm zagęszczanej mechanicznie; -Wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego z warstwą górną z tłucznia kamiennego o frakcji 0-31,5 mm , grubości po zagęszczeniu 14 cm; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi przedmiar robót 3. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Miastko: droga leśna nr 135 w leśnictwie Słosinko, oddział 636,658.

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część nr 2 zamówienia –Naprawa drogi leśnej nr 145 w leśnictwie Słosinko, oddział 771. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: - Mechaniczne profilowanie drogi gruntowej; -Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej o grubości do 15 cm; -Odtworzenie istniejących rowów przydrożnych obustronnych/ na odkład z wykonaniem 3 szt. dołów chłonnych; -Wykonanie warstwy odsączającej o grubości po zagęszczeniu 5 cm zagęszczanej mechanicznie; -Wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego z warstwą górną z tłucznia kamiennego o frakcji 0-31,5 mm , grubości po zagęszczeniu 14 cm; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi przedmiar robót. 3. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Miastko: droga leśna nr 145 w leśnictwie Słosinko, oddział 771.

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

IMKOP SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 360906411

4.3.3.)Ulica

-

4.3.4.)Miejscowość

CIECHOLEWY 22

4.3.5.)Kod pocztowy

89-607

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

64575,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00449479/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

64575,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 206 zł1 796 282 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 484 075 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
312 206 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 796 282 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Miastko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pasieka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.