Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
462 882 zł
Umowa zawarta
28 grudnia 2022
Okres realizacji
4 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup specjalistycznego ambulansu typu C wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup specjalistycznego ambulansu typu C wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą…”, wybierając ofertę wykonawcy RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o., Sp.k.,. Wartość umowy: 462 882 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
462 882 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 stycznia 2023

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    05 stycznia 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o., Sp.k. (Jabłonna).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 462 882,00 zł (umowę zawarto 28 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910333036

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 3

1.5.2.)Miejscowość

Radziejów

1.5.3.)Kod pocztowy

88-200

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@szpitalradziejow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalradziejow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup specjalistycznego ambulansu typu C wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ced8d9c-85d1-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00010708

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00516073

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający prowadząc postępowanie o numerze 2022/BZP 00479357/01 w dniu 13 grudnia 2022 r. opublikował odpowiedzi na pytania wraz ze zmodyfikowanym załącznikiem nr 1A (opis przedmiotu zamówienia). Zamawiający w zmodyfikowanym pliku dodał punkt 18 w przedziale medycznym o treści: „Miejsce mocowania ssaka umożliwiającego korzystanie w czasie jazdy (uchwyt po stronie Wykonawcy) wraz z kompatybilnym ssakiem”. Wykonawca złożył załącznik nr 1A w wersji bez modyfikacji, w której brakuje pkt. nr 18 w przedziale medycznym. W związku
z powyższym oferta Wykonawcy jest niezgodna z warunkami zamówienia stawianymi przez Zamawiającego. Wobec powyższego w oparciu o art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), Zamawiający odrzuca ofertę Wykonawcy.

Na podstawie odrzucenia oferty Wykonawcy, Zamawiającemu przysługuje prawo do przeprowadzenia postępowania w trybie wolnej ręki na podstawie art. 305 ust 2 ustawy PZP.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-6bf70cab-7566-11ed-b4ea-f64d350121d2

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZWR-06/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

akup specjalistycznego ambulansu typu C wraz z wyposażeniem medycznym, pełną obsługą gwarancyjną, na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie
Nosze główne wraz z transporterem pod nosze
Krzesełko kardiologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

34114121-3 - Karetki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

462882,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

462882,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

462882,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o., Sp.k.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361881355

7.3.3)Ulica

Konwaliowa 24

7.3.4)Miejscowość

Jabłonna

7.3.5)Kod pocztowy

05-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

462882,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114121-3Karetki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 298 zł
Próbka: 104 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 345 zł1 184 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
885 408 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
299 345 zł
Mediana
551 298 zł
Górny kwartyl
1 184 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziejów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 462 882 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114121-3 (Karetki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o., Sp.k., (Jabłonna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.