Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

BUDOWA DWÓCH SANITARIATÓW W MUZEUM WSI RADOMSKIEJ – ETAP I DOKUMENTACJA

Zamawiający Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu (Radom, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „BUDOWA DWÓCH SANITARIATÓW W MUZEUM WSI RADOMSKIEJ – ETAP I DOKUMENTACJA”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Wsi Radomskiej w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 3 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 200 000 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MUZEUM WSI RADOMSKIEJ W RADOMIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 145857716

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szydłowiecka 30

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-600

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

muzeumwsi@muzeum-radom.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://muzeum-radom.bip.net.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-897bc70a-0e31-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00006746

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

BUDOWA DWÓCH SANITARIATÓW W MUZEUM WSI RADOMSKIEJ – ETAP I DOKUMENTACJA

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej, wraz ze złożeniem kompletnego wniosku o pozwolenie na budowę oraz nadzorem autorskim na potrzeby powstania dwóch dodatkowych sanitariatów na terenie Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu w ramach zadania inwestycyjnego pn. BUDOWA DWÓCH SANITARIATÓW W MUZEUM WSI RADOMSKIEJ – ETAP I DOKUMENTACJA

3.9.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„Tomaszewski” Biuro Obsługi Inwestycji

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 728 012 80 28

4.3.3.)Ulica

ul. Norwida 3/5 lok. 38

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

94-024

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

123000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00282905/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Ze względu na przedłużające się postępowanie o wydanie pozwolenia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, którego uzyskanie jest niezbędne do złożenia prawidłowego wniosku o wydanie pozwolenia na budowę.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmianie uległ termin wykonania zamówienia z 02.12.2022 r. na 29.12.2022 r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

169740 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 115 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
97 526 zł340 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 274 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
97 526 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
340 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.