Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
381 000 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2022
Okres realizacji
od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Ożarowice i jej jednostek organizacyjnych w latach 2023-2026

Zamawiający Gmina Ożarowice (Ożarowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Ożarowice i jej jednostek organizacyjnych w…”, wybierając ofertę wykonawcy Bank Spółdzielczy w Świerklańcu. Wartość umowy: 381 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina OżarowiceOżarowice, Śląskieopublikowano 3 stycznia 2023
Wartość umowy
381 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 grudnia 2022

    Termin ofert: 16 grudnia 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 stycznia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bank Spółdzielczy w Świerklańcu (Świerklaniec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 381 000,00 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OŻAROWICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258954

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 15

1.5.2.)Miejscowość

Ożarowice

1.5.3.)Kod pocztowy

42-625

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sabina.mikolajek@ug.ozarowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ozarowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.bip.ozarowice.pl/bipkod/28542322

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Ożarowice i jej jednostek organizacyjnych w latach 2023-2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8ba511d-76ee-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00005364

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00028428/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Ożarowice i jej jednostek organizacyjnych w latach 2023-2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00484533

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPIZ.271.19.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

368000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Ożarowice i jej jednostek organizacyjnych w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2026 r. W skład jednostek organizacyjnych wchodzą:
a) Gmina Ożarowice;
b) Urząd Gminy Ożarowice;
c) Centrum Usług Wspólnych w Tąpkowicach;
d) Przedszkole w Ożarowicach;
e) Przedszkole w Tąpkowicach;
f) Szkoła Podstawowa w Ożarowicach;
g) Szkoła Podstawowa w Tąpkowicach;
h) Szkoła Podstawowa w Zendku;
i) Ośrodek Pomocy Społecznej;
j) Zakład Gospodarki Komunalnej;
k) Żłobek w Tąpkowicach.
2) Przedmiot zamówienia, w tym warunki realizacji zamówienia, określają szczegółowo:
a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia;
b) Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

66110000-4 - Usługi bankowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

66112000-8 - Usługi depozytowe

66115000-9 - Usługi transferu płatności międzynarodowych

66172000-6 - Usługi przetwarzania transakcji finansowych i usługi izb rozrachunkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

381000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

381000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

381000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6450015252

7.3.3)Ulica

3 maja 33

7.3.4)Miejscowość

Świerklaniec

7.3.5)Kod pocztowy

42-622

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

381000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-01 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ożarowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ożarowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 381 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66110000-4 (Usługi bankowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bank Spółdzielczy w Świerklańcu (Świerklaniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.