Przebudowa bloku operacyjnego w Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu
Zamawiający Powiat Grójecki (Grójec, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa bloku operacyjnego w Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
01 kwietnia 2022
Termin ofert: 20 kwietnia 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 lipca 2022
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
29 grudnia 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Grójecki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670223149 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Józefa Piłsudskiego 59 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grójec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL926 - Żyrardowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 48 665 11 00 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 48 665 11 47 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starostwo@grojec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.grojec.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6e55606b-b0de-11ec-80f8-1ad70aec7fa4 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00520920 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-12-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00106007/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa bloku operacyjnego w Powiatowym Centrum Medycznym w Grójcu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | W zakres rzeczowy zamówienia wchodzą: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 24111500-0 - Gazy medyczne 33100000-1 - Urządzenia medyczne 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych 45262522-6 - Roboty murarskie 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych 45314310-7 - Układanie kabli 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45410000-4 - Tynkowanie 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych 45422100-2 - Stolarka drewniana 45442100-8 - Roboty malarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-07-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 161 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MEDMIX L. Krawczyk, E. Szklarczyk Spółka jawna Profesjonalne Budownictwo Medyczne |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1251227517 |
| 4.3.3.) | Ulica | Piaskowa 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Radzymin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-250 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 5528455,78 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00258926/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 5528455,78 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.