Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: OPIEKANOVA Sp. z o.o

Umowa zawarta
6 grudnia 2022
Okres realizacji
40 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena80%Dodatkowe funkcjonalności15%Zatrudnienie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia

Zamawiający Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia”, wybierając ofertę wykonawcy Telemedycyna Polska S.A. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Wrocław - Urząd Miejski WrocławiaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 23 grudnia 2022
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 sierpnia 2022

    Termin ofert: 21 września 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 grudnia 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Telemedycyna Polska S.A. (Katowice), wspólnie z: OPIEKANOVA Sp. z o.o.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 40 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001094670

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Nowy Targ

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-141

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp.dz@um.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://um-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-011405d1-2456-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00513923

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00030925/36/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.8 Teleopieka dla mieszkańców Wrocławia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00320467/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TPUS/58/2022/WPM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1749020 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, wdrożenie i świadczenie usług dostępu do Systemu teleopieki dla mieszkańców Wrocławia.

4.5.3.)Główny kod CPV

85321000-5 - Administracyjne usługi społeczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2254602 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3635201,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2779500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Telemedycyna Polska S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: OPIEKANOVA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240102536

7.3.3)Ulica

ul. Ligocka 103

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-568

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1771500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85321000-5Administracyjne usługi społeczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85321000-5 (Administracyjne usługi społeczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Telemedycyna Polska S.A. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.