Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych w ramach programu STOP SMOG - etap V

Zamawiający Gmina Sucha Beskidzka (Sucha Beskidzka, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych w ramach programu STOP SMOG - etap V”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Sucha BeskidzkaSucha Beskidzka, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 20 grudnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUCHA BESKIDZKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181920

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Adama Mickiewicza 19

1.4.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.4.3.)Kod pocztowy

34-200

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@sucha-beskidzka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sucha-beskidzka.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ad4c675-0cd1-11ed-8000-d680d39e541a

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00505371

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-12-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00278634/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Realizacja przedsięwzięć niskoemisyjnych w ramach programu STOP SMOG - etap V

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja przedsięwzięcia niskoemisyjnego w ramach programu STOP SMOG w budynku mieszkalnym jednorodzinnym zlokalizowanym przy ul. Podksięże 86 w Suchej Beskidzkiej. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- ocieplenie poddasza wełną mineralną wraz okładziną z płyt gipsowo-kartonowych – ok. 144 m2;
- modernizację kotłowni c.o. (demontaż kotła c.o., montaż kotła c.o. z podajnikiem na pellet spełniającego wymagania ekoprojektu wraz z osprzętem);
- modernizację instalacji ciepłej wody użytkowej.

Zakres robót określają przedmiar robót (ilości robót są orientacyjne) oraz audyt energetyczny stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sławomir Migdałek MCE Małopolskie Centrum Ekologiczne S. Migdałek, P. Kozłowski

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

MCE Małopolskie Centrum Ekologiczne Piotr Kozłowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5512508046

4.3.4.)Miejscowość

Klecza Dolna 15A

4.3.5.)Kod pocztowy

34-124

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

69876,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00344116/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-11-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

69876,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sucha Beskidzka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.