Zorganizowanie i przeprowadzenie seminariów z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022
Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zorganizowanie i przeprowadzenie seminariów z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=169, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
18 lipca 2022
Termin ofert: 26 lipca 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 września 2022
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 grudnia 2022
- Wykonanie umowy
14 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 grudnia 2022
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ROPS |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531584375 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Głogowska 25C |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Opole |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 45-315 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 77 4415250 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rops@rops-opole.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://rops-opole.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b5b77192-0672-11ed-8000-d680d39e541a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00494837 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-12-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00259654/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach projektu „Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Integracja Społeczna, Działanie 8.3 Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zorganizowanie i przeprowadzenie seminariów z zakresu kluczowych sfer rozwoju określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 2. Zorganizowanie i przeprowadzenie 3 seminariów z zakresu kluczowych sfer rozwoju pn. turystyka społeczna określonych w Opolskim Programie Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2016-2022 dla max. 15 osób w każdym seminarium. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-12-16 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Stowarzyszenie Animacji Lokalnej ARKONA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 161469189 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Paruszowicka 14b/5 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Byczyna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 46-220 |
| 4.3.6.) | Województwo | opolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7290,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00339624/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-10-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7290,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.