Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
496 364 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2022
Okres realizacji
do 28 lutego 2023
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 496 364 zł – 587 202 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż elementów małej architektury w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa placu przed dworcem PKP przy ulicy 3 Maja w Sosnowcu”.

Zamawiający Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu (Sosnowiec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż elementów małej architektury w ramach zadania inwestycyjnego pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy FULCO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 496 364 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatuSosnowiec, Śląskieopublikowano 2 grudnia 2022
Cena wybranej oferty
496 364 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FULCO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gliwice), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 496 363,79 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 496 363,79 zł do 587 202,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lutego 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000515885

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.)Miejscowość

Sosnowiec

1.5.3.)Kod pocztowy

41-200

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.wygledacz@um.sosnowiec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.um.sosnowiec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,100499,a39a2f6d0275a781c018a968abd7af43.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż elementów małej architektury w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa placu przed dworcem PKP przy ulicy 3 Maja w Sosnowcu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9a54b82-397e-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00471848

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00361344/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.81.2022.MW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, transport, dostawa, montaż elementów małej architektury wraz z przeniesieniem prawa własności. Elementy należy dostarczyć i zamontować na Placu przed dworcem PKP przy ulicy 3 Maja w Sosnowcu – działka nr 2187/4, 2187/2 obręb 11 Sosnowiec.
2. Ponadto zakres zamówienia obejmuje:
a) opracowanie kart materiałowych wraz ze szczegółami konstrukcyjnymi i uzyskania akceptacji Zamawiającego;
b) po podpisaniu umowy – przeprowadzenie pomiarów w terenie w celu zaprojektowania i wykonania Przedmiotu umowy;
c) dostawę elementów małej architektury,
d) trwały montaż elementów małej architektury;
e) opracowanie dokumentacji powykonawczej w ramach wynagrodzenia ryczałtowego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
4. Minimalny wymagany okres gwarancji na zamontowane urządzenia małej architektury wynosi 60 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

39113600-3 - Ławki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

496363,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

587202,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

496363,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FULCO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9691618396

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2481819 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-02-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sosnowiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 496 364 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43325000-7 (Wyposażenie parków i placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FULCO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.