Wykonanie usług projektowych dla zadania: „Katowickie Centrum Edukacji Muzycznej Dom Kilara"
Zamawiający Miasto Katowice (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie usług projektowych dla zadania: Katowickie Centrum Edukacji Muzycznej Dom…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
09 czerwca 2021
Termin ofert: 18 czerwca 2021 08:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
17 września 2021
9 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 listopada 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MIASTO KATOWICE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000515780 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Młyńska 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Katowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 40-098 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | bzp@katowice.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.katowice.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-82f058ad-c820-11eb-911f-9ad5f74c2a25 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00459328 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-11-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00076531/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie usług projektowych dla zadania: „Katowickie Centrum Edukacji Muzycznej Dom Kilara" |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia stanowi zadanie pn : „Wykonanie usług projektowych dla zadania: „Katowickie Centrum Edukacji Muzycznej Dom Kilara” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-08-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 10 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | BAUREN Sp. z o.o. Sp. K. |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | BAUREN Renke Piotr |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 642-322-28-34 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Świerklańska 12 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rybnik |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 44-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 275520,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00184227/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-11-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmiana terminu wykonania zamówienia oraz rozszerzenie zakresu przedmiotu umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Aneks nr 1/22 z dn. 01.04.2022r. dot. zmiany terminu wykonania zamówienia oraz rozszerzenia zakresu przedmiotu umowy- zmiana na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 284130,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 284130,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
Inwestycje S.A. (dawniej Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.) ul. Porcelanowa 21, 40-246 Katowice
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →