Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9843 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2022
Okres realizacji
8 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 9843 zł – 11 933 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZP.261.63.2022 dostawa koszulek "Dizajn w formie"

Zamawiający Narodowe Centrum Kultury (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DZP.261.63.2022 dostawa koszulek "Dizajn w formie"”, wybierając ofertę wykonawcy New Men Group Sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej. Wartość umowy: 9843 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Narodowe Centrum KulturyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 listopada 2022
Wartość umowy
9843 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy New Men Group Sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 843,44 zł (umowę zawarto 14 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 9 843,44 zł do 11 932,71 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail