Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi przeglądu, konserwacji, regulacji i stałej obsługi węzłów cieplnych w podziale na 4 części.

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi przeglądu, konserwacji, regulacji i stałej obsługi węzłów cieplnych w podziale na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 14 listopada 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-121

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-45f2c723-21ad-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00437400

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-11-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00198272/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi przeglądu, konserwacji, regulacji i stałej obsługi węzłów cieplnych w podziale na 4 części.

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-04-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BJTECH Janusz Budziński

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6311122814

4.3.3.)Ulica

Olchowa 18/3

4.3.4.)Miejscowość

Gliwice

4.3.5.)Kod pocztowy

44-100

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28290,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00237388/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-04-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

28290,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50721000-5Obsługa instalacji grzewczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50721000-5 (Obsługa instalacji grzewczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.