Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
832 740 zł
Umowa zawarta
10 listopada 2022
Okres realizacji
do 6 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przedłużenie świadczenia usług utrzymania i rozwoju NGO Generator

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przedłużenie świadczenia usług utrzymania i rozwoju NGO Generator”, wybierając ofertę wykonawcy Mariusz Majer przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą IT Consulting Mariusz Majer. Wartość umowy: 832 740 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 14 listopada 2022
Wartość umowy
832 740 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 listopada 2022

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    16 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mariusz Majer przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą IT Consulting Mariusz Majer (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 832 740,00 zł (umowę zawarto 10 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 6 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022287361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Namysłowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-304

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marta.kozyra@cui.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cui.wroclaw.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


informatyczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przedłużenie świadczenia usług utrzymania i rozwoju NGO Generator

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9e3b9329-4957-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00437120

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00006506/25/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.31 przedłużenie świadczenia usług utrzymania i rozwoju NGO Generator

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00387195/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Oprogramowanie NGO Generator jest autorskim oprogramowaniem IT Consulting Mariusz Majer. Do wykonania usługi uprawniony
jest wyłącznie dotychczasowy dostarczyciel usług serwisowych, będący jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów
NGO Generator. Firma IT Consulting Mariusz Majer jest właścicielem autorskich praw majątkowych do systemu NGO Generator oraz posiada pełne prawo do dysponowania tym programem i prawa te nie są obciążone umownie ani ustawowo na rzecz osób trzecich. Opieka nad systemem może być realizowana wyłącznie przez producenta z następujących przyczyn: - autor systemu nie udostępnia (zarówno odbiorcom systemu jak i postronnym firmom) specyfikacji struktury bazy danych, twórca systemu nie udostępnia kodów źródłowych aplikacji, co czyni jej naprawę oraz modyfikację przez firmę postronną niemożliwą -
jakakolwiek więc modyfikacja w systemie przez podmiot inny , niż producent systemu byłaby równoznaczna ze złamaniem
przepisów chroniących własność intelektualną.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUi-ZZ.3200.24.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

739466,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy w ramach zamówienia podstawowego jest świadczenie przez Wykonawcę usług utrzymania programu komputerowego NGO Generator w okresie od 5 listopada 2022 r. do 5 maja 2023 r.
2. Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest:
a. świadczenie przez Wykonawcę usług utrzymania programu komputerowego NGO Generator w okresie od dnia 6 maja 2023 r. do dnia 6 listopada 2025 r., z zastrzeżeniem, że Zamawiający będzie realizował prawo opcji w systemie kwartalnym. Najpóźniej 14 dni przed upływem kwartału, Zamawiający jest uprawniony do zaniechania realizacji prawa opcji, w kolejnych kwartałach. W przypadku zaniechania realizacji prawa opcji, Zamawiający prześle do Wykonawcy Oświadczenie w formie elektronicznej z podpisem osoby uprawnionej do reprezentowania Zamawiającego. W przypadku braku przesłania Oświadczenia, o którym mowa w zdaniu poprzednim, realizacja prawa opcji, w następnym kwartale, zostanie wznowiona automatycznie. Zamawiający, po okresie zaniechania realizacji prawa opcji, może je ponownie wznowić przesyłając do Wykonawcy pisemne oświadczenie (w formie elektronicznej), na co najmniej 14 dni przed planowanym terminem wznowienia.
b. świadczenie usług rozwoju programu komputerowego NGO Generator w liczbie 2000 godzin, których efektem ma być wykonanie i wdrożenie u Zamawiającego modyfikacji programu komputerowego NGO Generator według zamówień składanych przez Zamawiającego w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2025 r.
c. udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie ze stworzonych, na podstawie zamówień składanych przez Zamawiającego, w okresie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2025 r., i wdrożonych modyfikacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

72415000-2 - Usługi hostingowe dla stron WWW

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

832740,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

832740,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

832740,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mariusz Majer przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą IT Consulting Mariusz Majer

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9161345720

7.3.3)Ulica

ul. Polanowickiej 8R,

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-180

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

832740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72415000-2Usługi hostingowe dla stron WWW
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 832 740 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72415000-2 (Usługi hostingowe dla stron WWW). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mariusz Majer przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą IT Consulting Mariusz Majer (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.