Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
224 170 zł
Umowa zawarta
3 października 2022
Okres realizacji
do 10 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pojazdu osobowo-dostawczego ZP 23/2022

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale (Spała, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pojazdu osobowo-dostawczego ZP 23/2022”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Hamdlowa BSP Sp z o.o. Wartość umowy: 224 170 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
224 170 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Hamdlowa BSP Sp z o.o. (Łódź), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 224 170,00 zł (umowę zawarto 3 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142733356

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al.Prezydenta Ignacego Mościckiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Spała

1.5.3.)Kod pocztowy

97-215

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44/719 65 02

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.spala@cos.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cos.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.cos.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Sport

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa pojazdu osobowo-dostawczego ZP 23/2022

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78277459-2ddc-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00429938

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00335963/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 23/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

209100,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pojazdu osobowo-dostawczego

4.5.3.)Główny kod CPV

34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

224170,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

224170,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

224170,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Hamdlowa BSP Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8970031382

7.3.3)Ulica

ul. Pabianicka 94/96

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-548

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

224170,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34130000-7Pojazdy silnikowe do transportu tow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 000 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 037 zł409 636 zł
Rozstęp międzykwartylowy
192 599 zł
Źródło próbki
CPV 34130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 037 zł
Mediana
264 000 zł
Górny kwartyl
409 636 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Spała.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 224 170 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34130000-7 (Pojazdy silnikowe do transportu towarów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Hamdlowa BSP Sp z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.