Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej” etap IV Miejskie Przedszkole nr 1,
Zamawiający Gmina Miasta Bochnia (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1555, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
22 grudnia 2021
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 listopada 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIASTA BOCHNIA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661033 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kazimierza Wielkiego 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bochnia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-700 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@um.bochnia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bochnia.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8fe2509a-408e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00419924 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-11-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00262280/02 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej”, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś 4 Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie 4.3.2 Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej – SPR |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej” etap IV Miejskie Przedszkole nr 1, |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn | Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej” etap IV Miejskie Przedszkole nr 1, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś 4 Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, poddziałanie 4.3.2 Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej – SPR 2. Zadanie zostało podzielone na 4 etapy. 3. Zamówienie obejmuje: Pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej” dla etapu IV: Miejskie Przedszkole nr 1, ul. Gen. Tadeusza Jakubowskiego 12, 32-700 Bochnia. 4. Nadzór inwestorski nad zadaniem będzie pełniony przez osoby posiadające uprawnienia w specjalnościach: 1) konstrukcyjno-budowlanej; 5. Wymagania stawiane wykonawcy zostały opisane w projekcie umowy. 6. Etap zadania, nad którym będzie pełniony nadzór inwestorski obejmują następujące roboty budowlane: wymiana okien, ocieplenie ścian zewnętrznych, cokołu oraz ścian zewn. przy gruncie, ocieplenie stropodachu, remont kominów, instalacja odgromowa, obróbki blacharskie, wykonanie odprowadzenia wód opadowych z rur spustowych i odwodnienia, wykonanie obudowy klatki schodowej i klapy oddymiającej z systemem oddymiania, remont istniejących schodów zewnętrznych, wykonanie i zamontowanie budek dla ptaków, wykonanie loga i napisu „Miejskie Przedszkole nr 1 w Bochni” na elewacji, wykonanie rolet wewnętrznych na oknach w salach dziecięcych od strony południowej. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-12-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 300 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PROJEKT BIURO PROJEKTOWE S.C., M.GŁÓD, D.KOZAK pełnomocnik Marcin Głód |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | ARCHI PROJEKT BIURO PROJEKTOWE S.C., wspólnik spółki Dariusz Kozak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 868 181 70 01 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kazimierza Wielkiego 11 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bochnia |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-700 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7380,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00326853/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-10-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7380,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.