Kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie
Zamawiający Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Narodowego Starego Teatru im. Heleny…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 781 179 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=601, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
23 lipca 2021
Termin ofert: 10 sierpnia 2021 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 października 2021
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
24 października 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000278764 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul.Jagiellońska 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-010 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 12 422 80 20 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@stary.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://stary-teatr.bip-e.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6e8625d9-eb9d-11eb-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00407241 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-10-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00125717/02 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kompleksowa dostawa gazu ziemnego na potrzeby Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego przy ciśnieniu nie niższym niż 1,8 (kPa) na potrzeby Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami do ww. ustawy oraz przepisami ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny oraz ustawy Pzp. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09123000-7 - Gaz ziemny |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 09120000-6 - Paliwa gazowe 65210000-8 - Przesył gazu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-09-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2021-10-01 do 2022-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PGNIG Obrót Detaliczny sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5272706082 |
| 4.3.3.) | Ulica | Jana Kaziemierza 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 01-248 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 548720,57 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00199830/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-09-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 487680,2 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.