Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
712 948 zł
Umowa zawarta
17 października 2022
Okres realizacji
od 2 listopada 2022 do 31 października 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawę tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatny odbiór i utylizację tablic rejestracyjnych

Zamawiający Powiat Świdnicki (Świdnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawę tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatny odbiór i utylizację tablic…”, wybierając ofertę wykonawcy Utal sp. z o.o. Gruszczyn, ul. Katarzyńska 9, 62-006 Kobylnica. Cena wybranej oferty: 712 948 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat ŚwidnickiŚwidnica, Dolnośląskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 24 października 2022
Cena wybranej oferty
712 948 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 września 2022

    Termin ofert: 5 października 2022 23:55
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 października 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Utal sp. z o.o. Gruszczyn, ul. Katarzyńska 9, 62-006 Kobylnica (Gruszczyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 712 948,25 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 listopada 2022 r. do 31 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail