Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
448 628 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 39 sztuk (zamówienie podstawowe), 10 sztuk (prawo opcji)
    Wartość umowy
    99 470 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 45 sztuk (zamówienie podstawowe), 10 sztuk (prawo opcji)
    Wartość umowy
    111 649 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 47 sztuk (zamówienie podstawowe), 10 sztuk (prawo opcji)
    Wartość umowy
    115 709 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 48 sztuk
    Wartość umowy
    121 799 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja dodatkowa20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mobilnych urządzeń drukujących na potrzeby Krajowej Administracji Skarbowej

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mobilnych urządzeń drukujących na potrzeby Krajowej Administracji Skarbowej”, wybierając ofertę wykonawcy IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr. Łączna wartość umów: 448 628 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 24 października 2022
Łączna wartość umów
448 628 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr za łącznie 448 627,79 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BYDGOSZCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001021145

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dr. Emila Warmińskiego 18

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-950

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.IAS.Bydgoszcz@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ias-bydgoszcz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mobilnych urządzeń drukujących na potrzeby Krajowej Administracji Skarbowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-28622bc9-3425-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00405896

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00084079/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Dostawa mobilnych urządzeń drukujących na potrzeby Krajowej Administracji Skarbowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00349268/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

0401-ILZ.260.2.19.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

359350,42 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 39 sztuk (zamówienie podstawowe), 10 sztuk (prawo opcji)

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.)Wartość części

79674,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 45 sztuk (zamówienie podstawowe), 10 sztuk (prawo opcji)

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.)Wartość części

89431,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 47 sztuk (zamówienie podstawowe), 10 sztuk (prawo opcji)

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.)Wartość części

92683,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mobilnych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących - 48 sztuk

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.)Wartość części

97561,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99469,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

131991,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99469,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321748495

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99469,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111649,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

150385,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111649,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321748495

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111649,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115709,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

162865,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115709,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321748495

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115709,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121799,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

161622,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121799,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321748495

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121799,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30232100-5Drukarki i plotery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 448 628 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30232100-5 (Drukarki i plotery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IMPERIUM PC Katarzyna Jesiotr (Józefów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.