Sukcesywna dostawa emulsji szybkorozpadowej niemodyfikowanej C65B3PU/RC, w łącznej ilości do 50 Mg
Zamawiający Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa emulsji szybkorozpadowej niemodyfikowanej C65B3PU/RC, w łącznej ilości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 370 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=159, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
26 lipca 2022
Termin ofert: 3 sierpnia 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 sierpnia 2022
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
17 października 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510866733 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Cementowa 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Olsztyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 10-429 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 89 535 66 30 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 89 535 66 40 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | psd@powiat-olsztynski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.psd.olsztyn.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1f04ec4e-0cba-11ed-8000-d680d39e541a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00395298 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-10-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00276770/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa emulsji szybkorozpadowej niemodyfikowanej C65B3PU/RC, w łącznej ilości do 50 Mg |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna (w miarę potrzeb Zamawiającego) dostawa kationowej emulsji szybkorozpadowej, niemodyfikowanej C65B3PU/RC do Obwodów Drogowych w | Olsztynku, Barczewie i Dobrym Mieście, w łącznej ilości do 50 Mg. 1) Zamówienie obejmuje dostawę emulsji wraz z jej rozładunkiem (przepompowaniem) do zbiorników Zamawiającego, zlokalizowanych: a) na terenie bazy Obwodu Drogowego w Olsztynku przy ulicy Sielskiej 2A, w ilości do 15 Mg; b) na terenie bazy Obwodu Drogowego w Barczewie przy ul. Kościuszki 80, w ilości do 20 Mg; c) na terenie bazy Obwodu Drogowego w Dobrym Mieście przy ulicy Fabrycznej 34, w ilości do 15 Mg; 2) Emulsja dostarczana będzie każdorazowo (w ilości do 15 Mg jednorazowo -dotyczy OD Nr 2, oraz w ilości do 10 Mg jednorazowo- dotyczy OD Nr 1 i OD Nr 3) na pisemne zgłoszenie Zamawiającego. Wykonawca dostarczy zamówioną partię emulsji w terminie przez siebie wskazanym w ofercie, nie dłuższym jednak niż 5 dni, licząc od dnia zgłoszenia zapotrzebowania. 3) Zamawiający w pisemnym zgłoszeniu, o którym mowa w pkt 2, każdorazowo określi: ilość emulsji, jaką należy dostarczyć do poszczególnych baz Obwodów Drogowych. 4) Koszt transportu emulsji w miejsca, o których mowa w ust 1 pkt 1, leży po stronie Wykonawcy. 5) Kationowa emulsja asfaltowa, stanowiąca przedmiot zamówienia powinna spełniać wymagania normy PN-EN 13808:2013-10 oraz powinna posiadać certyfikaty lub świadectwa, potwierdzające spełnienie tej normy. 6) Każdorazowo, Wykonawca wraz z dostawą zamówionej przez Zamawiającego partii emulsji, zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających, że dostarczona emulsja spełnia wymagania, określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 90 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | BITUNOVA Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7490018300 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wólczyńska 237 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 01-919 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 141265,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00309574/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-10-03 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 134484,76 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).