Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa oleju opałowego do komunalnych kotłowni olejowych na terenie Gminy Czyżew w sezonie grzewczym 2021/2022

Zamawiający Gmina Czyżew (Czyżew, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa oleju opałowego do komunalnych kotłowni olejowych na terenie Gminy Czyżew w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CzyżewCzyżew, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 6 października 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czyżew

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670166

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mazowiecka 34

1.4.2.)Miejscowość

Czyżew

1.4.3.)Kod pocztowy

18-220

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.7.)Numer telefonu

86 2755036

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@umczyzew.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umczyzew.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed5e3c91-0657-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00381033

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-10-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00161190/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa oleju opałowego do komunalnych kotłowni olejowych na terenie Gminy Czyżew w sezonie grzewczym 2021/2022

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :
Dostawa oleju opałowego w sezonie grzewczym 2021/2022 do niżej wymienionych komunalnych kotłowni olejowych :
1. w budynku Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Czyżewie
2. w budynku Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Rosochatem Kościelnem
3. w budynku Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej – w budynku została zamontowana pompa ciepła
4. w budynku Urzędu Miejskiego oraz GOK – u w Czyżewie
5. w budynku Ośrodka Zdrowia w Czyżewie
6. w hali magazynowo – garażowej w Czyżewie
7. w budynku świetlicy miejskiej w Czyżewie
8. w budynku świetlicy wiejskiej w Rosochatem Kościelnem

1. Dostarczony olej powinien być zgodny z Polską Normą PN-C-96024:2011
2. Zapotrzebowanie na olej opałowy we wszystkich wyżej wymienionych kotłowniach wynosi około 100.000 dm3.

3.9.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2021-10-01 do 2022-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"ARAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wyszkowie Spółka komandytowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7621981819

4.3.3.)Ulica

Serocka 39

4.3.4.)Miejscowość

Wyszków

4.3.5.)Kod pocztowy

07-200

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

327795,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00192019/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-09-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

414253,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czyżew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czyżew.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.