Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
314 404 zł
Umowa zawarta
5 października 2022
Okres realizacji
do 31 października 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 314 404 zł – 406 964 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne

Zamawiający Gmina Sypniewo (Sypniewo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Borkowski. Wartość umowy: 314 404 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SypniewoSypniewo, Mazowieckie (powiat Makowski →)opublikowano 5 października 2022
Wartość umowy
314 404 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Borkowski (Ostrołęka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 314 404,14 zł (umowę zawarto 5 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 314 404,14 zł do 406 963,65 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sypniewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668367

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ostrołęcka 27

1.5.2.)Miejscowość

Sypniewo

1.5.3.)Kod pocztowy

06-216

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@sypniewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sypniewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzp.sypniewo.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08a46a64-1f9e-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00377855

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00018509/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00312042/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest

„Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne”. 2) Zadanie będzie polegało na: • Prace przygotowawcze i rozbiórkowe • wykonanie izolacji poziomej ścian metodą iniekcji; • wykonanie przeciwwilgociowej izolacji pionowej ścian wraz z ich ociepleniem; • Remont, udrożnienie i adaptacja nieczynnych przewodów kominowych na potrzeby wentylacyjne oraz przebudowa przewodów kominowych • Podesty przed wejściem do budynku • Opaska wokół budynku UWAGA! Zakres zadania nie obejmują całości dokumentacji projektowej i przedmiaru

4.5.3.)Główny kod CPV

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

314404,14 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

406963,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

314404,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Borkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7582361158

7.3.3)Ulica

Pogodna

7.3.4)Miejscowość

Ostrołęka

7.3.5)Kod pocztowy

07-410

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

314404,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
458 993 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 767 zł1 452 053 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 286 zł
Źródło próbki
CPV 45300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 767 zł
Mediana
458 993 zł
Górny kwartyl
1 452 053 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sypniewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sypniewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 314 404 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45300000-0 (Roboty instalacyjne w budynkach). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Borkowski (Ostrołęka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.