ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne

Zamawiający Gmina Sypniewo (Sypniewo, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne”. Termin składania ofert minął 6 września 2022, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SypniewoSypniewo, Mazowieckie (powiat Makowski →)opublikowano 19 sierpnia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 458 993 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
6 września 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi za wady 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont budynku, Dom Kultury, Gąsewo Poduchowne.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail