Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
3 października 2022
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji25%Termin realizacji15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa brd w województwie warmińsko-mazurskim na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – wykonanie sygnalizacji świetlnej - II postępowanie

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa brd w województwie warmińsko-mazurskim na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny –…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Robót Drogowych i Sygnalizacyjnych CIECHDROG mgr inż. Krzysztof Kowalczuk. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 636 330 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Robót Drogowych i Sygnalizacyjnych CIECHDROG mgr inż. Krzysztof Kowalczuk (Chruszczewo, Ciechanów), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01751157500179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Warszawska 89

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-083

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

895212882

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

klubieniecka@gddkia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gddkia.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa brd w województwie warmińsko-mazurskim na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – wykonanie sygnalizacji świetlnej - II postępowanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9203558a-ee27-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00375156

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00076131/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.30 Poprawa brd w województwie warmińsko - mazurskim na DK16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny - wykonanie sygnalizacji świetlnej - II postępowanie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00216308/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

O/OL.D-3.2411.14.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

439024,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie sygnalizacji świetlnej na DK 16 na skrzyżowaniu w m. Łęgajny – II postępowanie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

443000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

635910,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

635910,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Robót Drogowych i Sygnalizacyjnych CIECHDROG mgr inż. Krzysztof Kowalczuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5661004486

7.3.3)Ulica

ul. Jesionowa 4

7.3.4)Miejscowość

Chruszczewo, Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

544890,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233294-6Instalowanie sygnalizacji drogowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
636 330 zł
Próbka: 860 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 147 zł1 612 748 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 307 601 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 147 zł
Mediana
636 330 zł
Górny kwartyl
1 612 748 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233294-6 (Instalowanie sygnalizacji drogowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Robót Drogowych i Sygnalizacyjnych CIECHDROG mgr inż. Krzysztof Kowalczuk (Chruszczewo, Ciechanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.