ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych”

Zamawiający Gmina Stary Sącz (Stary Sącz, Małopolskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa kanalizacji…”. Termin składania ofert minął 7 października 2022, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Stary SączStary Sącz, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 27 września 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
7 października 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie projektanta30%Termin płatności10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Doświadczenie projektanta 30%, Termin płatności 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail