Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 814 zł
Umowa zawarta
30 sierpnia 2022
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 109 814 zł – 129 888 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Monitorowanie dwoma niezależnymi torami transmisji (radiową z pollingiem i telefoniczną) lokalnego systemu sygnalizacji pożaru (usługa monitorowania, obsługi stacji technicznej).

Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Monitorowanie dwoma niezależnymi torami transmisji (radiową z pollingiem i telefoniczną)…”, wybierając ofertę wykonawcy STEKOP S.A. Wartość umowy: 109 814 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet WarszawskiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 września 2022
Wartość umowy
109 814 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lipca 2022

    Termin ofert: 14 lipca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 września 2022

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STEKOP S.A (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 814,40 zł (umowę zawarto 30 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 109 814,40 zł do 129 888,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Warszawski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001258

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-927

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agiers@adm.uw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dzp.uw.edu.pl/uslugi/dzp-361-96-2022/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Monitorowanie dwoma niezależnymi torami transmisji (radiową z pollingiem i telefoniczną) lokalnego systemu sygnalizacji pożaru (usługa monitorowania, obsługi stacji technicznej).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-30989256-f914-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00341694

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00236192/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-361/96/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

144000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa monitorowania dwoma niezależnymi torami transmisji (radiową z pollingiem i telefoniczną) lokalnego systemu sygnalizacji pożaru (usługa monitorowania, obsługi stacji technicznej), tworzenie baz danych i ich aktualizacja, szkolenie obsługi stacji, serwis i konserwacja na okres 48 miesięcy w obiektach UW:
1) Dom Studenta nr 1, ul. Żwirki i Wigury 97/99, 02- 089 Warszawa
2) Dom Studenta nr 2, ul. Żwirki i Wigury 95/97, 02-089 Warszawa
3) Dom Studenta nr 3, ul. Kickiego 9 04-397 Warszawa
4) Dom Studenta nr 3, ul. Kickiego 12 04-397 Warszawa
5) Dom Studenta nr 4, ul. Zamenhofa 10a, 00-187 Warszawa
6) Dom Studenta nr 5, ul. Smyczkowa 5/7, 02-678 Warszawa
7) Dom Studenta nr 6, ul. Radomska 11, 02-323 Warszawa
8) UW HERA, ul. Belwederska 26/30, 00-594 Warszawa
9) UW SOKRATES i Dom Pracownika Naukowego ul. Smyczkowa 9, 02-678 Warszawa
10) Dom Pracownika Naukowego, ul. Smyczkowa 11, 02-678 Warszawa
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ lub Specyfikacją).

4.5.3.)Główny kod CPV

75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109814,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129888,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109814,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STEKOP S.A

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5421023917

7.3.3)Ulica

ul. Mołdawska 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-127

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109814,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75251110-4Usługi ochrony przeciwpożarowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →