ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec

Zamawiający Gmina Lubliniec (Lubliniec, Śląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Lubliniec”. Termin składania ofert minął 26 września 2022, 09:00. Wadium: 4000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubliniecLubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 9 września 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Wadium
4000 zł
Termin składania ofert
26 września 2022, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Lubliniec, obejmujące odśnieżanie i usuwanie oblodzeń (CPV: 90620000-9, 90630000-2).

  • 2

    ZakresOferty należy składać do 26 września 2022 roku, do godziny 09:00.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy) i komunikacja z wykonawcami odbywa się elektronicznie przez miniPortal UZP.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail