Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
526 181 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa owoców i warzyw zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
    Wartość umowy
    134 765 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa mięsa, wędlin i mięsa drobiowego zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
    Wartość umowy
    143 107 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa produktów mleczarskich zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
    Wartość umowy
    32 624 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa różnych artykułów spożywczych zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
    Wartość umowy
    153 610 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Dostawa produktów mrożonych i filetów rybnych
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    62 076 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas wymiany towaru wadliwego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku (Dorohusk-Osada, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 526 181 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
526 181 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 sierpnia 2022

    Termin ofert: 9 sierpnia 2022 15:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 września 2022

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 5 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Frutimar Firma handlowa Marek Daniluk (część 1); Masarnia Rzemieślnicza Sp. J. Elżbieta Zając, Izabela Lenart (część 2); Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie (część 3); ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. (część 5) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 526 181,32 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386820468

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niepodległości

1.5.2.)Miejscowość

Dorohusk-Osada

1.5.3.)Kod pocztowy

22-175

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

825661012

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zso_dorohusk@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsodorohusk.szkolnastrona.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dorohusk.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f831d8e-11c2-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00329980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00286736/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dorohusku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00286739/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP 271.1.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

427000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa owoców i warzyw zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.5.)Wartość części

100000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mięsa, wędlin i mięsa drobiowego zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15131130-5 - Wędliny

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

125000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów mleczarskich zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

22000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

14000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa różnych artykułów spożywczych zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15831000-2 - Cukier

15850000-1 - Produkty z ciasta makaronowego

15411100-3 - Olej roślinny

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.5.)Wartość części

62000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów mrożonych i filetów rybnych

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15211000-0 - Filety rybne

4.5.5.)Wartość części

90000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów garmażeryjnych

4.5.3.)Główny kod CPV

15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.)Wartość części

14000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

134764,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

134764,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

134764,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Frutimar Firma handlowa Marek Daniluk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5641156247

7.3.3)Ulica

Wolności 39/83

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

134764,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

143106,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

143106,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

143106,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masarnia Rzemieślnicza Sp. J. Elżbieta Zając, Izabela Lenart

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7150202051

7.3.3)Ulica

Spławy II

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-200

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

143106,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32623,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32623,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32623,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5630000464

7.3.3)Ulica

Chemiczna 4

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32623,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu dla cz. IV nie złożono żadnej oferty

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

153610,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153610,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

153610,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7132695379

7.3.3)Ulica

Panieńszczyzna

7.3.4)Miejscowość

Jastków

7.3.5)Kod pocztowy

21-002

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

153610,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w prowadzonym postępowaniu dla cz. VI nie wpłynęła żadna oferta

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62076,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62076,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62076,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Gastronomiczno Handlowy "Alicja" Tomasz Traczuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5632031865

7.3.3)Ulica

Hrubieszowska 54 B

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62076,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03220000-9Warzywa, owoce i orzechy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 409 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
70 203 zł565 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
495 297 zł
Źródło próbki
CPV 03220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
70 203 zł
Mediana
239 409 zł
Górny kwartyl
565 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dorohusk-Osada.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 526 181 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03220000-9 (Warzywa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Frutimar Firma handlowa Marek Daniluk (Chełm). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.