Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
127 073 zł
Umowa zawarta
21 października 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 127 073 zł – 208 904 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Informatyczna Robinsonada” realizowanego ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku (Dorohusk-Osada, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Informatyczna Robinsonada”…”, wybierając ofertę wykonawcy Ogólnopolska Grupa IT Danuta Walczak. Wartość umowy: 127 073 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
127 073 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 września 2025

    Termin ofert: 29 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 października 2025

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ogólnopolska Grupa IT Danuta Walczak (Olsztyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 127 072,81 zł (umowę zawarto 21 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 127 072,81 zł do 208 904,43 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386820468

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niepodległości

1.5.2.)Miejscowość

Dorohusk-Osada

1.5.3.)Kod pocztowy

22-175

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsodorohusk.nazwa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsodorohusk.szkolnastrona.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dorohusk.ezamawiajacy.pl/pn/dorohusk/demand/234578/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Informatyczna Robinsonada” realizowanego ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a8cd892-19cc-48a7-b999-22d4ded3ce79

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00504338

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00322355/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Informatyczna Robinsonada” realizowanego ramach programu Fundusze dla Lubelskiego2021-2027.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00432995

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP 271.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

107973,17 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu
pn. „Informatyczna Robinsonada” realizowanego ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
Szczegółowi opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

30231300-0 - Monitory ekranowe

38652100-1 - Projektory

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

127072,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

208904,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

127072,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ogólnopolska Grupa IT Danuta Walczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5791326774

7.3.3)Ulica

Armii Krajowej

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-072

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

127072,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dorohusk-Osada.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 127 073 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30230000-0 (Sprzęt związany z komputerami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ogólnopolska Grupa IT Danuta Walczak (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.