Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
100 000 zł
Umowa zawarta
19 lipca 2022
Okres realizacji
do 30 września 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Organizacja zajęć z tenisa ziemnego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja Zamawiającego przez Wykonawcę podczas zawodów sportowych o mistrzostwo Super Ligi w Tenisie Ziemnym

Zamawiający Gmina Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja Zamawiającego przez Wykonawcę podczas zawodów sportowych o mistrzostwo Super…”, wybierając ofertę wykonawcy FUNDACJA DE ARTE ATHLETICA. Wartość umowy: 100 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
100 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2022

    Termin ofert: 15 lipca 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FUNDACJA DE ARTE ATHLETICA (Kozerki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 100 000,00 zł (umowę zawarto 19 lipca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269137

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. T. Kościuszki 12A

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

(22) 755 55 34 wew. 250

1.5.8.)Numer faksu

(22) 755 23 76

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@grodzisk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.grodzisk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Promocja Zamawiającego przez Wykonawcę podczas zawodów sportowych o mistrzostwo Super Ligi w Tenisie Ziemnym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-17899844-fdf9-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00322223

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00024401/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.35 Promocja Zamawiającego przez Wykonawcę podczas zawodów sportowych o mistrzostwo Super Ligi w Tenisie Ziemnym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00244742/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.70.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest promocja Zamawiającego przez Wykonawcę podczas zawodów sportowych o mistrzostwo Super Ligi w Tenisie Ziemnym, który podczas wszystkich meczy tenisa ziemnego rozgrywanych w roli gospodarza będzie występował w Kozerkach Gmina Grodzisku Mazowieckim.

1. W ramach promocji Gminy Grodzisk Mazowiecki Wykonawca zapewnia Zamawiającemu podczas rozgrywanych meczy:
a) ekspozycję nazwy Grodziska Mazowieckiego podczas ewentualnej transmisji telewizyjnej oraz na oficjalnych stronach internetowych, podczas meczów.
b) ekspozycję herbu Grodziska Mazowieckiego na roll-upie, czyli na systemie wystawienniczym, składającym się z kasety zawierającej zwinięty wydruk reklamowy, ustawionym podczas meczów w miejscu widocznym dla kibiców, minimalny rozmiar herbu 5,5x7,5 cm w górnej części roll-upu, minimalny rozmiar roll-upu 85 cm x 200 cm, podczas meczu.
c) zapowiedzenie, werbalnie przez komentatora, gminy Grodzisk Mazowiecki jako sponsora w oficjalnych programach meczowych
d) ekspozycję herbu Grodziska Mazowieckiego na ściankach reklamowych przeznaczonych do wywiadów i konferencji prasowych (minimalny rozmiar herbu 60x54 mm, umieszczony w górnej części ścianki reklamowej) każdorazowo podczas udzielania wywiadów bądź konferencji prasowych podczas meczów,
e) przekazanie Zamawiającemu zaproszeń na mecze dla Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim w liczbie 15 sztuk na każdy mecz,
f) możliwość bezpłatnego wykorzystania wizerunku, logotypu klubu oraz wizerunku zawodników do celów promocji gminy Grodzisk Mazowiecki,

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

100000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

100000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUNDACJA DE ARTE ATHLETICA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5291808903

7.3.3)Ulica

ul. Jowisza 92

7.3.4)Miejscowość

Kozerki

7.3.5)Kod pocztowy

05-825

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

100000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342200-5Usługi w zakresie promocji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodzisk Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 100 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FUNDACJA DE ARTE ATHLETICA (Kozerki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.