Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 326 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=246, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Wynik: wybrano wykonawców
23 lutego 2022
1 oferta10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 sierpnia 2022
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 430689052 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Gabriela Narutowicza 73 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-019 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 47 811 43 30 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | inwestycje@lu.policja.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.lubelska.policja.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c5dff940-947f-11ec-9bc1-c2db95d08897 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00320131 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem 40 policjantów |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55100000-1 - Usługi hotelarskie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-01-31 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-02-01 do 2022-03-02 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Makarewicz (Zajazd Jędrula) |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5371503643 |
| 4.3.3.) | Ulica | 3-go Maja 37 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Terespol |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-550 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 127600,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00066046/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-03-02 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 104133,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.