Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej dz. nr 196

Zamawiający Gmina Zakliczyn (Zakliczyn, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej dz. nr 196”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZakliczynZakliczyn, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 24 sierpnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZAKLICZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660967

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

RYNEK 32

1.4.2.)Miejscowość

Zakliczyn

1.4.3.)Kod pocztowy

32-840

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zakliczyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9550fcb6-7eac-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00317944

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00036482/04

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej dz. nr 196

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowy boiska zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej na działce nr 196.
Zakres prac obejmuje:
- roboty rozbiórkowe,
- wymiana na nawierzchnię z trawy syntetycznej krótkiej,
- ciągi piesze,
- zieleń -uzupełnienie trawy,
- boisko, wyposażenie (do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki)
- ogrodzenie .

Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizyczne zadania inwestycyjnego w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej –Edycja 2021”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 10 ,uproszczona dokumentacja techniczna , przedmiar robót, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do „SWZ” (załącznik nr 7, 8, 9) .

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-01-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Mel-Dróg Alfred Czuba

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8731064674

4.3.3.)Ulica

Wesołów

4.3.4.)Miejscowość

Zakliczyn

4.3.5.)Kod pocztowy

32-840

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

427869,74 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00084446/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana adresu siedziby oraz poprawa prawidłowej numeracji ustępów, a także przedstawienie przez Wykonawcę podwykonawcy Firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o. .

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku ze zmianą siedziby firmy Wykonawcy i rozbieżności w numeracji ustępów, punktów dotyczących § 1, § 9, § 14 w ww. umowie, niniejszym aneksem wprowadza się zmianę w powyższych paragrafów.
Działając zgodnie z § 14 ust. 10 w związku z § 14 ust.1 pkt 15 zmienianej umowy, określonej na wstępie ,uwzględniając przedstawioną umowę Wykonawcy o podwykonawstwo w dniu 29.03.2022 r. , w celu doprowadzenia do wewnętrznej spójności zapisów wprowadza się zakres robót stanowiący przedmiot niniejszej umowy wykonywany za pomocą podwykonawcy.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wprowadzenie aneksu nr 1 do umowy o dofinansowanie ze środków Funduszu i Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach Programu Sportowa Polska - Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej - edycja 2021

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmianie uległ termin zakończenia robót do 31.07.2022, a także została przesunięta płatność końcowa na rok 2022 .

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

427869,74 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zakliczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakliczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.