Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
427 870 zł
Umowa zawarta
10 marca 2022
Okres realizacji
do 16 stycznia 2023
Oferty w postępowaniu
17 ofertceny: 427 870 zł – 640 211 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej dz. nr 196

Zamawiający Gmina Zakliczyn (Zakliczyn, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej dz. nr 196”, wybierając ofertę wykonawcy Mel-Dróg Alfred Czuba. Wartość umowy: 427 870 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Gmina ZakliczynZakliczyn, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 14 marca 2022
Wartość umowy
427 870 zł
Liczba ofert
17 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mel-Dróg Alfred Czuba (Zakliczyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 427 869,74 zł (umowę zawarto 10 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 17 ofert; ceny wahały się od 427 869,74 zł do 640 210,83 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 stycznia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZAKLICZYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660967

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

RYNEK 32

1.5.2.)Miejscowość

Zakliczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

32-840

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@zakliczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zakliczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.zakliczyn.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej dz. nr 196

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9550fcb6-7eac-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00084446

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00003474/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej na działce nr 196

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00036482/04

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UM-III.271.ZP.2.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowy boiska zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Faściszowej na działce nr 196.
Zakres prac obejmuje:
- roboty rozbiórkowe,
- wymiana na nawierzchnię z trawy syntetycznej krótkiej,
- ciągi piesze,
- zieleń -uzupełnienie trawy,
- boisko, wyposażenie (do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki)
- ogrodzenie .

Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizyczne zadania inwestycyjnego w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej –Edycja 2021”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 10 ,uproszczona dokumentacja techniczna , przedmiar robót, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do „SWZ” (załącznik nr 7, 8, 9) .

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

17

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

17

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

427869,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

640210,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

427869,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mel-Dróg Alfred Czuba

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8731064674

7.3.3)Ulica

Wesołów

7.3.4)Miejscowość

Zakliczyn

7.3.5)Kod pocztowy

32-840

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

427869,74 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-01-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 534 zł2 849 742 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 550 207 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
299 534 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 849 742 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zakliczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakliczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 427 870 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mel-Dróg Alfred Czuba (Zakliczyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 17 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.