Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wyposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach

Zamawiający Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach (Szamotuły, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wyposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W SZAMOTUŁACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000688019

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 4

1.4.2.)Miejscowość

Szamotuły

1.4.3.)Kod pocztowy

64-500

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.7.)Numer telefonu

+48 612921579

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zs3@zs3.szkola.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zs3.szkola.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-723707cc-6d46-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00314822

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-08-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00314756/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014- 2020, Oś Priorytetowa 9 Infrastruktura dla kapitału ludzkiego, Działanie 9.3 Inwestowanie w rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej, Poddziałanie 9.3.2 Inwestowanie w rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego, Umowa o dofinansowanie nr: RPWP.09.03.02-30-0012/20

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wyposażenie pracowni kształcenia zawodowego
w Zespole Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa, montaż wyposażenia - meble

3.9.)Główny kod CPV

39121000-6 - Biurka i stoły

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39131000-9 - Regały biurowe

39160000-1 - Meble szkolne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół „CEZAS” sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

052117316

4.3.3.)Ulica

Al. Solidarności 15

4.3.4.)Miejscowość

Białystok

4.3.5.)Kod pocztowy

15-751

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

182901,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/S 091-250204

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

2. Zmiany są wynikiem opóźnienia realizacji umowy nr ZSNr3-ZP.272.2.2021, której przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych w budynku Zespołu Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach, dot. przebudowy pracowni kształcenia zawodowego. Zmiana terminu zakończenia robót budowlanych, uniemożliwia realizację niniejszej umowy zgodnie z określonym pierwotnie terminem. Zamawiający nie dysponuje pomieszczeniami gotowymi do wykonania niniejszej umowy, aby móc udostępnić je Wykonawcy do wykonania niniejszej umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dostawa, montaż wyposażenia - meble

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiany są wynikiem opóźnienia realizacji umowy nr ZSNr3-ZP.272.2.2021, której przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych w budynku Zespołu Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach, dot. przebudowy pracowni kształcenia zawodowego. Zmiana terminu zakończenia robót budowlanych, uniemożliwia realizację niniejszej umowy zgodnie z określonym pierwotnie terminem. Zamawiający nie dysponuje pomieszczeniami gotowymi do wykonania niniejszej umowy, aby móc udostępnić je Wykonawcy do wykonania niniejszej umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dostawa, montaż wyposażenia - meble

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

182901,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szamotuły.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39121000-6 (Biurka i stoły). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.