Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
192 591 zł
Umowa zawarta
1 sierpnia 2022
Okres realizacji
od 1 września 2022 do 23 czerwca 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 192 591 zł – 429 710 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego20%Termin płatności faktury20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW NA TERENIE GMINY RADGOSZCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Zamawiający Gmina Radgoszcz (Radgoszcz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW NA TERENIE GMINY RADGOSZCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy Przewóz osobowo-Towarowy Krzysztof Nowak. Wartość umowy: 192 591 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina RadgoszczRadgoszcz, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 16 sierpnia 2022
Wartość umowy
192 591 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2022

    Termin ofert: 22 lipca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 sierpnia 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przewóz osobowo-Towarowy Krzysztof Nowak (Radgoszcz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 192 591,00 zł (umowę zawarto 1 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 192 591,00 zł do 429 710,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2022 r. do 23 czerwca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADGOSZCZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660789

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

PL. ŚW. KAZIMIERZA 7-8

1.5.2.)Miejscowość

Radgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-207

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146414139

1.5.8.)Numer faksu

146414661

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@radgoszcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radgoszcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gmina-radgoszcz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW NA TERENIE
GMINY RADGOSZCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-621ff017-0423-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00305384

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00007110/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 DOWOZY I ODWOZY UCZNIÓW NA TERENIE GMINY RADGOSZCZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00257509/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.271.58.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

165091,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów ze szkół znajdujących się na terenie gminy Radgoszcz w roku szkolnym 2022/2023
Łączna szacunkowa ilość kilometrów na podanych w SWZ trasach w roku szkolnym 2022/2023 wynosi około: BUS 8.505,00 km, AUTOBUS 12.663,00 km.
Podane ilości kilometrów są ilościami szacunkowymi. Szczegółowy harmonogram dowozów i odwozów zostanie uzgodniony z dyrektorami szkół po dokładnym opracowaniu planów lekcji uwzględniających zajęcia dodatkowe w szkołach. Za jednostkę rozliczeniową przyjmuje się cenę
za 1 kilometr trasy – z podziałem na cenę za 1 km przewozu busem i autobusem. Wykonawca zapewnia we własnym zakresie dostarczenie środka transportu od początku trasy i transport po zakończeniu trasy. W stawce przewozów Wykonawca uwzględni wszelkie koszty przewozów
wraz z zapewnieniem opiekuna. Opiekun musi uczestniczyć w każdym przewozie uczniów.
Dopuszcza się również modyfikację tras w dniach takich jak np. rekolekcje, święta, rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego itp. wyżej wymienione zmiany w harmonogramie uzgodnione będą z dyrektorami szkół. Środki transportu niezbędne do realizacji zamówienia muszą spełnić
warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r., poz. 2022 z późn. zm.). Pojazdy muszą posiadać aktualne badania techniczne. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie przez osoby posiadające wymagane uprawnienia.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość załączenia z danego dnia wykresówki lub wglądu do kart drogowych. Zamawiający dopuszcza możliwość wydłużenia tras do Przedszkola Publicznego w Radgoszczy (ul. Kopernika 7) – 1 km.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ z załącznikami.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

192591,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

429710,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

192591,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przewóz osobowo-Towarowy Krzysztof Nowak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8711008744

7.3.3)Ulica

ul. Szczucińska 86

7.3.4)Miejscowość

Radgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

33-207

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

192591,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-09-01 do 2023-06-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radgoszcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 192 591 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przewóz osobowo-Towarowy Krzysztof Nowak (Radgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.