Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
198 030 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2022
Okres realizacji
28 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Referencje20%Czas opracowania koncepcji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów

Zamawiający Powiat Wołomiński (Wołomin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów”, wybierając ofertę wykonawcy Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski. Wartość umowy: 198 030 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat WołomińskiWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 11 sierpnia 2022
Wartość umowy
198 030 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 198 030,00 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Wołomin

1.5.3.)Kod pocztowy

05-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-wolominski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3b8edfe1-0341-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00302890

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00018439/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.49 Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle-Adampol, gm. Jadów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00254278/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.272.83.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów
w ramach zadania
Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w miejscowościach Urle - Adampol, gm. Jadów

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

198030,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

198030,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

198030,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372300089

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

198030,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 748 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
122 250 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
259 633 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
122 250 zł
Mediana
244 748 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Wołomiński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wołomin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 198 030 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Szydłowski Piotr Biuro Projektów Drogowych TMP PROJEKT mgr inż. Piotr Szydłowski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.