ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów

Zamawiający Powiat Wołomiński (Wołomin, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów”. Termin składania ofert minął 25 lipca 2022, 10:00. Wadium: 1500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat WołomińskiWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 14 lipca 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 244 199 zł
Wadium
1500 zł
Termin składania ofert
25 lipca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Referencje20%Czas opracowania koncepcji20%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Referencje 20%, Czas opracowania koncepcji 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Projekt rozbudowy drogi powiatowej nr 4340W w msc. Urle - Adampol, gm. Jadów.

  • 3

    RyzykoWadium: 1 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail