ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Brzostek do szkół i placówek szkolno – wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Gmina Brzostek (Brzostek, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Brzostek do szkół i…”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2022, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BrzostekBrzostek, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 10 sierpnia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 sierpnia 2022, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych z gminy Brzostek do szkół i placówek szkolno-wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023.

  • 2

    ZakresSzczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz wymagania wobec wykonawcy dostępne są na stronie internetowej postępowania: https://brzostek.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html. Należy zapoznać się z pełną dokumentacją przed złożeniem oferty.

  • 3

    ZakresOferty należy składać do 18 sierpnia 2022 roku, do godziny 12:00.

  • 4

    ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia.

  • 5

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail